Menu
  • repase1
  • repase2
  • repase3
  • repase4

Repase veteránů a lodí

Repase interiérů autoveteránů a lodí s citem pro autentičnost s využitím původních technologií a pracovních postupů které zaručují původní záměr a vzhled.
Repase dřevěných interiérových částí – včetně přelakování od matu až po vysoký lesk .
Repase kovových částí interiérů s možností přechromování. Jedná se o kvalitní chrom, jehož podklad činí nikl a měď, čímž se dosáhne vysoké kvality a lesku a odolnosti proti korozi.

Nabízíme:

● výplně dveří

● palubní desky

● středové panely

● čalounění stropů

● střechy cabrioletů

● potahování volantů kůží

● hlavice řadící páky a ruční brzdy

● loketní opěrky

● kožené manžety s ozdobným prošitím

a jiné

 
 repase5

 Materialy:

Jsme schopni zajistit zajistit téměř všechny materiály vhodné pro čalounění automobilů a lodí . Můžete si vybrat ze široké škály materiálů – kůže (useň), koženky, látky, střechovice a další speciální materiály.

Kůže (useň)

Používáme speciální čalounické kůže špičkové kvality. Lze si vybrat kůži ze rozsáhlého vzorníků barev i desenů, pokud si z něj i přesto nevyberete, lze ji nechat vyrobit na zakázku. V tomto případě je doba práce prodloužena o dobu výroby kůže a to o 3 týdny až 2 měsíce. Proto je dobré si vybrat materiál v dostatečném předstihu

Čalounická kůže (usně)

Používá se v tloušťce 0,9 – 1,4 mm. Povrchová úprava je různá, např. rustikálního vzhledu, lesklé, matné, štípenky a jiné.

Autokůže

Používá se v tloušťce 1,1 – 1,4 mm.. Jsou celoprobarvené, mají zvýšenou odolnost oproti čalounické kůži, např. v odolnosti proti UV záření, mastnotám, chemickým látkám, benzínu, olejům, odolávají extrémním teplotám, některé mají i nehořlavou úpravu, aqua úpravu a úpravu proti plísním. Jsme schopni zajistit speciální autodesény kůží (viz Foto).

Koženky

V naší nabídce naleznete více jak sto vzorků tuzemských i zahraničních koženek, čalounických i autokoženek. Mezi autokoženky patří i koženky se speciální úpravou pro venkovní použití v extrémních podmínkách (příkladem užití je polepování střech automobilů). Máme i koženky vyráběné v padesátých až šedesátých letech minulého století používané ve Škoda Felicia, Škoda Octavia, Velorex, motosedla a další.

Marine koženky

Vodě a slunce odolnější

Látky

V našem vzorníku najdete více než 3000 druhů látek, od bavlněných po polyesterové. Velký výběr rustikálních látek pro starožitný nábytek i látek pro novodobé interiéry. Autolátky. Jsme schopni zajistit výrobu takřka jakékoliv látky na zakázku (cena zahrnuje náklady na přestavbu strojů pro výrobu tkanin).

Střechovice

Materiál speciálně vyroben pro kabriolety. Používáme kvalitní Střechovici Sonnenland, v černém i barevném provedení. K dispozici je i pro naši firmu speciálně vyrobená bavlněná střechovice černé barvy.

Slída do kabrioletů

Používáme pouze značkový zahraniční materiál určený do oken kabrioletů. Nabízíme též opravy střech – výměny poškozených dílů, prasklých plastových oken……… Děláme téměř veškeré střechy na kabriolety, vojenskou techniku i různé přestavby.

 

 


hr line

Starožitný nábytek, Antik, Starožitnosti, Antiques, Art deco, Artdeco furniture, Biedermeier, Restaurování nábytku, Retro nábytek, Funkcionalismus, Halabala, Čalounická dílna, Potahové látky, Čalounění auto veteránů, 20. léta, 30. léta, 40. léta, 50.léta, 60. léta, Čalonění veteránů,  Restaurování veteránů