Menu
  • o galerii slider 1
  • o galerii slider 2
  • o galerii slider 3
  • o galerii slider 4
  • o galerii slider 5

 

Galerie přemístěna na novou adresu

 

Vážení přátelé a milovníci umění,

dovolte, abychom Vám s radostí představili výstavní a prodejní galerii sídlící v centru Prahy.
Galerie 22 nabízí zejména, i když nejen, originální Art Deco design nábytek, ale také dobové interiérové doplňky. Během své 15-ti leté existence se Galerie 22 vyprofilovala v unikátní projekt, který se originalitou a stabilně vysokou úrovní řadí mezi nejprestižnější galerie v České republice.
Množství nabízeného starožitného nábytku v prvotřídním stavu, rozsah a bezkonkurenční kvalita služeb, včetně vysoce ceněné restaurátorské a čalounické dílny, činí galerii vskutku výjimečnou.

V Galerii 22 jsme pro vás shromáždili kvalitní originály od empíru přes biedermeier po funcionalismus. Každý kus, stoly, židle, sedací soupravy, kancelářský či jídelní nábytek až po lustry, lampy, zrcadla, pochází výhradně z malých výrobních sérií, které zaručovaly použití kvalitního materiálu a prvotřídního provedení. Jsou mezi nimi skvosty od významných architektů, umělců a designérů, například Josef Gočár, Adolf Loos, Pavel Janák, Jindřich Halabala, Mies van der Rohe, Marcel Breuer, Le Corbusier, Émile Ruhlmann, Jules Leleu, Josef Danhauser, Josef Hoffman, Robert Slezák nebo z proslulých dílen: Wiener Werkstätte, UP závody, Bauhaus, Vichr spol., Mücke Melder a další.

Naše klientské služby se řídí zásadou, že s prodejem nábytku péče nekončí, zákazník má i nadále k dispozici poradenský a restaurátorský servis.

Umění a Starožitnosti
prodej zrestaurovaného kvalitního starožitného nábytku, lustrů, lamp, hodin a ostatních doplňků především z žádaných historických slohů Artdeco, Funkcionalismus, Empír a Biedermeier.

Restaurátorská dílna
zaměřena především na restaurování nábytku, a to jak tradiční metodou povrchové úpravy, šelaková politury a vosky, tak i stříkanými a leštěnými moderními laky, dosahujících až 100% lesku při maximální možné kvalitě.

Čalounická dílna
renovace původního čalounění i výroba nového polstrování a prodej tematických potahových látek a tkanin zaručené kvality až po luxusní provedení.

O nás
možnost zapůjčení nábytků nejen pro potřeby filmu, briefingů apod., ale i před samotným nákupem do Vašeho interiéru.

Export a dodání kamkoliv do běžně dostupných destinací včetně letecké a námořní přepravy.

 

Starožitný nábytek, Antik, Starožitnosti, Antiques, Art deco, Artdeco furniture, Biedermeier, Restaurování nábytku, Retro nábytek, Funkcionalismus, Halabala, Čalounická dílna, Potahové látky, Čalounění auto veteránů, 20. léta, 30. léta, 40. léta, 50.léta, 60. léta